Urząd Stanu Cywilnego m.st. Warszawy

Wjazd na Plac Zamkowy tylko z przepustką

Increase Normalny Decrease
opublikowano: 21 lutego 2014 - 12:35, Małgorzata Drwięga

Od 1 lutego 2010 r. obowiązuje zarządzenie Prezydenta m.st. Warszawy dotyczące wjazdu w strefę objętą zakazem ruchu oraz ograniczonym postojem na terenie Starego i Nowego Miasta oraz Placu Zamkowego.

Zarządzenie nr 4143/2010 Prezydenta m.st. Warszawy z dnia 29 stycznia 2010 r. w sprawie wjazdu w strefę objętą zakazem ruchu oraz ograniczonym postojem na terenie Starego i Nowego Miasta oraz Placu Zamkowego określa organizację ruchu dla wymienionego w tytule zarządzenia obszaru stolicy.

Zgodnie z tym zarządzeniem pary młode wjeżdzające na Plac Zamkowy do Pałacu Ślubów obowiązane są posiadać przepustkę. Wnioski o przepustki należy składać w Biurze Obsługi Mieszkańców Zarządu Terenów Publicznych przy ul. Podwale 23 w Warszawie (tel. + 48 22 277 05 00) - od poniedziałku do piątku w godzinach: poniedziałek 8.00-18.00  wtorek - piątek 8.00 - 16.00

Odnośniki :

1. Zarządzenie nr 4143/2010 z 29-01-2010